Skip to main content
Najładniejsze realizacje z wykorzystaniem szkła Lacobel

Najlepsze realizacje szkła Lacobel – zobacz top 10

Sposoby wykończenia wnętrz zmieniają się regularnie wraz z modą, dlatego też warto stawiać na rozwiązania najbardziej funkcjonalne i uniwersalne. Coraz częściej wykorzystywane są jednolite meble, dla których kontrastowymi elementami są wykończenia wykorzystujące taki materiał jak szkło. Rozwiązania te są bardzo uniwersalne, a jednocześnie pozwalają na dodanie dodatkowego połysku do każdego rodzaju wnętrza.

Producent elementów szklanych na wymiar

Na rynku znaleźć można wielu producentów, przygotowujących szklane elementy wykończenia wnętrz. Przykładem może być firma HouseKrup, której ofertę można znaleźć na stronie www.housekrup.pl. Wszystkie elementy szklane przygotowywane są na wymiar i dopasowane do zaplanowanego wykończenia, dzięki czemu powstają realizacje, pozwalające osiągnąć oczekiwany efekt.

Oto przykładowe realizacje firmy HouseKrup, wykorzystujące szkło Lacobel:

1. Seledynowe szkło Lacobel w kuchni

Proste meble kuchenne wykończone białymi frontami w wysokim połysku doskonale współgrają z seledynowym szkłem Lacobel. Wybór koloru seledynowego sprawia, że szkło kontrastuje z frontami. Dzięki temu kuchnia nie sprawia wrażenia sztucznej sterylności. Dodatkowo zestawienie wywołuje uczucie głębi, co optycznie powiększa kuchnię i sprawia, że zabudowa nie jest przytłaczająca.

Czy warto wybrać szkło Lacobel do kuchni?
Jak się prezentuje szkło Lacobel w kuchni?

2. Aranżacja kuchni z granatowymi meblami

Zestawienie frontów białych z granatowymi sprawia, że kuchnia jest niebanalna i przyciąga wzrok. Zastosowanie matowego wykończenia doskonale zgrywa się z wykorzystaniem szkła Lacobel, które rozświetla całą zabudowę i ociepla aranżację kuchni. Dodatkową zaletą szkła jest dużo efektywniejsze wykorzystanie zainstalowanego oświetlenia.

3. Połączenie przezroczystego szkła Lacobel z drewnianym blatem kuchennym

Drewniane blaty kuchenne zyskują na popularności. Jasna faktura drewna sprawia, że kuchnia wygląda stylowo i jest ciepła. Połączenie z przezroczystym szkłem Lacobel zapewnia łatwość utrzymania czystości, a jednocześnie podkreśla ciepły i jasny charakter całej zabudowy. Taka forma aranżacji idealnie współgra z klasycznym wykończeniem wnętrz w nieruchomości, szczególnie jeśli wykorzystano więcej mebli z zastosowaniem faktury naturalnego drewna.

Czy warto wykańczać kuchnię szkłem Lacobel?
Czym jest szkło Lacobel?

4. Balustrada ze szkła Lacobel

Sposób wykończenia schodów ma duży wpływ na łatwość utrzymania czystości oraz funkcjonalność. Jasne drewno w tym przypadku doskonale współgra ze szklanymi balustradami, które stanowią jednocześnie zabezpieczenie dla jasnych ścian. Użycie szkła Lacobel rozświetla wizualnie schody i wprowadza jednocześnie element nowoczesności, do klasycznego, drewnianego wykończenia samych schodów.

5. Białe szkło Lacobel w kuchni

Biały kolor idealnie pasuje do kuchni, ponieważ jest symbolem czystości i higieny. Wykończenie z wykorzystaniem białego szkła Lacobel ułatwia utrzymanie czystości ścian kuchennych, jednocześnie wprowadzając element nowoczesności, pozwalający na uzyskanie interesującego kontrastu z pozostałą częścią zabudowy kuchennej. Wysoki połysk sprawia, że kuchnia jest jaśniejsza i przytulna.

Jak wygląda szkło Lacobel?
Jakie są ciekawe dodatki do kuchni?

6. Kuchnia z ciemnym szkłem Lacobel

Wiele osób decyduje się na wykorzystanie białych mebli i białych frontów w zabudowie kuchennej. Wykorzystanie ciemnego szkła Lacobel stanowi dodanie elementu kontrastującego oraz podnosi elegancję całej aranżacji. Ciemny element pasuje również do klasycznych rozwiązań, takich jak drewniane blaty, czy fronty meblowe imitujące naturalne drewno.

7. Aranżacja klatki schodowej

Również przestrzenie wspólne mogą wykorzystywać właściwości szklanego wykończenia. Zastosowanie szkła Lacobel przy aranżacji klatki schodowej sprawia, że jest ona lepiej rozświetlona i jednocześnie dużo prostsza w utrzymaniu czystości. Elementy szklane dodają klatce schodowej elegancji i sprawiają, że wydaje się ona dużo cieplejsza.

Jak można wykorzystać szkło Lacobel?
Czy szkło Lacobel pasuje do kuchni?

8. Kuchnia z granitowym blatem

Wykorzystanie granitowego blatu sprawia, że kuchnia wygląda bardzo stylowo i elegancko. Granit dodatkowo kojarzy się z trwałością i wytrzymałością. Połączenie takiego blatu ze szkłem Lacobel stanowi połączenie kontrastujące i jednocześnie podnoszące klasę całej aranżacji. Dodatkową zaletą wykorzystania szkła jest zwiększenie efektywności zastosowanego oświetlenia, dzięki czemu kuchnia jest bardziej funkcjonalna.

9. Połączenie szkła Lacobel z drewnianymi meblami kuchennymi

Drewniane meble zawsze stanowiły wysoką klasę w wykończeniu wnętrz. W przypadku mebli kuchennych gwarantują one dużą trwałość i dużo prostsze utrzymanie czystości. W połączeniu ze szkłem Lacobel kuchnia zyskuje na elegancji. Kontrastujące elementy zapewniają niebanalny wygląd, który zadowoli zdecydowanie osoby, które nie lubią nudnych wykończeni bez wyrazu.

Z czym połączyć szkło Lacobel?
Do jakich wnętrz pasuje szkło Lacobel?

10. Biała kuchnia z drewnianym blatem

Naturalna faktura drewna bardzo dobrze współgra z białymi frontami, łącząc wygląd klasyczny z nowoczesnością. Dodatek, jakim jest szkło Lacobel, doskonale łączy te dwa światy i rozświetla całą aranżację wysokim połyskiem. Rozwiązanie to zapewnia łatwość utrzymania czystości.

Dodaj komentarz