Skip to main content
Jakie są najlepsze firmy montujące kominki w Lublinie?

Montaż kominków w Lublinie – ranking najlepszych firm

Palący się w salonie kominek stwarza magiczną atmosferę. Zachęca do odpoczynku i spędzania miłych chwil z najbliższymi. Kominek w sypialni ułatwia zasypianie ze względu na ciepłą, relaksującą barwę płomieni. Stanowi piękny element dekoracyjny. Sprawdzi się jako ekologiczne i łatwe w utrzymaniu dodatkowe źródło ogrzewania. Marzysz o dekoracji w postaci kominka, ale mieszkasz w bloku? Zdecyduj się na przeznaczony do mieszkań biokominek, który nie wymaga podłączenia do przewodu kominowego. Poznaj 10 najlepszych firm oferujących montaż kominków tradycyjnych i biokominków w Lublinie.

1. MAT-KOM

Firma MAT-KOM jako zespół specjalistów w zakresie sprzedaży i montażu kominków działa na terenie Lublina i okolic. Oferuje duży wybór urządzeń grzewczych, akcesoriów kominkowych i kominowych. Oprócz wkładów kominkowych i materiałów do zabudowy kominka dysponuje szerokim asortymentem rozwiązań alternatywnych takich jak biokominki, kominki elektryczne i piecyki wolno stojące. MAT-KOM wykonuje obudowy kominkowe z granitu, marmuru, piaskowca i nie tylko.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wkładu kominkowego? Zależy Ci na estetycznie wykonanej zabudowie kominka? Odwiedź stronę firmy MAT-KOM, poznaj ich ofertę i skorzystaj ze specjalistycznego doradztwa przed montażem kominka.

MAT-KOM Maciej Cygan – kominki, rekuperacja Lublin
Aleja Kraśnicka 127
20-718 Lublin
tel: 609 518 526
www: mat-kom.eu

MAT-KOM kominki, rekuperacja Lublin

2. Kominox

Kominox w Lublinie to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży instalacji grzewczo-energetycznych. Specjalizując się w montażu kominków, firma zapewnia kompleksową obsługę. Pomaga w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję i wyborze odpowiedniego kominka. Oferuje zarówno tradycyjne wkłady kominkowe, jak i biokominki, kominki elektryczne lub piece wolnostojące typu koza. Dzięki własnym ekipom montażowym Kominox gwarantuje szybki i fachowy montaż kominków.

Kominox
Szerokie 32
20-050 Lublin
tel: 739 182 182

Kominox - nowoczesne kominki Lublin

3. Airhot

Salon kominków Airhot w Lublinie zajmuje się nie tylko kompleksową budową nowych kominków, ale także przebudową i renowacją już istniejących. Oprócz kominków gazowych, elektrycznych, powietrznych i z płaszczem wodnym oferuje biokominki, które nie wydzielają zapachu i nie zostawiają popiołu. Sprzedaje wkłady i materiały kominkowe renomowanych producentów. Airhot zapewnia doradztwo techniczne, wizualne i serwis urządzeń.

Airhot
ul. Rusałka 4b
20-103 Lublin
tel: 512 294 550

Airhot - biokominek Lublin

4. Komineko

Firma Komineko od wielu lat działa w branży grzewczej, specjalizując się w budowie i montażu kominków w stylu nowoczesnym, klasycznym i rustykalnym. Działa na terenie województwa lubelskiego i województw sąsiednich. Oferuje profesjonalny montaż wkładów kominkowych i systemów dystrybucji gorącego powietrza, dzięki którym kominek może ogrzać cały dom. Komineko zapewnia indywidualne podejście, bezpłatną konsultację, serwis i konserwację kominków.

Komineko
ul. Jaśminowa 1/2
20-258 Turka
tel: 506 506 018

Komineko - biokominki Lublin

5. Homer

Salon z systemami kominowymi i kominkami Homer w Lublinie wykonuje zabudowy kominków na terenie województwa lubelskiego. Tworzy kominki od projektu aż po montaż i uruchomienie w domu klienta. Korzysta z najnowszych technologii i sprawdzonych materiałów. Jako autoryzowany dystrybutor wkładów kominkowych znanych dostawców salon Homer gwarantuje duży wybór niezawodnych wkładów i innych akcesoriów kominkowych.

Homer
ul. Sachsów 1
20-381 Lublin
tel: 531 573 115

Homer - kominek Lublin

6. ARPABUD

Firma ARPABUD z siedzibą w Łęcznej specjalizuje się w sprzedaży i montażu kominków w województwie lubelskim. Oferuje kominki z wkładem żeliwnym, stalowym i ekologiczne kominki z płaszczem wodnym, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem. ARPABUD dysponuje bogatym asortymentem wkładów kominkowych, piecokominków i pieców wolnostojących. Buduje kominki z wysokogatunkowych materiałów, według indywidualnych pomysłów klientów.

ARPABUD
ul. Średnia 14
21-010 Łęczna
tel: 606 619 818

ARPABUD - kominki Lublin

7. Kominki Oryszczak

Salon firmowy Kominki Oryszczak w Lublinie oferuje szeroki wybór urządzeń grzewczych. Należą do nich nie tylko kominki powietrzne, z płaszczem wodnym i gazowe, ale także biokominki, piece wolnostojące i ogrzewacze tarasowe. Salon kominkowy zapewnia fachowe doradztwo, transport produktów z wniesieniem i montaż podstawowy. Wykonuje pełne zabudowy kominkowe i świadczy usługi serwisowe. Sprzedaje kominki na raty.

Kominki Oryszczak
ul. Sienna 25a
20-118 Lublin
tel: 793 966 150

Kominki Oryszczak - kominy Lublin

8. Zakład kamieniarski Kalcyt

Zakład kamieniarski Kalcyt z Lublina dysponuje wieloletnim doświadczeniem w budowie, renowacji i montażu kominków. Stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Pomaga w wyborze kominka dostosowanego do stylistyki danego wnętrza. Zajmuje się produkcją wkładów kominkowych. Oferuje kominki w różnych stylach – nowoczesne, rustykalne, kaflowe i nie tylko.

Kalcyt
ul. Głuska 252
20-385 Lublin
tel: 817 442 155

Kalcyt - Lublin kominki

9. Robiren

Firma Robiren z siedzibą w Lublinie to doświadczony polski producent kominków przyjaznych środowisku – zarówno powietrznych, jak i z płaszczem wodnym. Oferuje kominki z regulacją dopływu powietrza, obniżonym paleniskiem, szczelną komorą i podwójną szybą. Prowadzi sklep internetowy z kominkami, materiałami do ich zabudowy i akcesoriami kominkowymi. Robiren udziela 5-letniej gwarancji na każdy produkt.

Robiren
ul. Piękna 4
20-423 Lublin
tel: 577 677 177

Robiren - wkłady kominkowe Lublin

10. MA-CIĄG

Galeria kominków MA-CIĄG w Lublinie zajmuje się sprzedażą urządzeń grzewczych. Oferuje budowę i serwis kominków. Wykonuje obudowy kominkowe ze szkła. Jako autoryzowany przedstawiciel skandynawskiej firmy Jotul sprzedaje trwałe kominki i piece na drewno o ponadczasowej stylistyce i z 25-letnią gwarancją. Dysponuje bogatym asortymentem wkładów i akcesoriów kominkowych różnych producentów. Uzupełnieniem oferty są biokominki i piece na pellet.

MA-CIĄG
ul. Turystyczna 40
20-207 Lublin
tel: 507 025 090

MA-CIĄG - wkłady kominkowe

Dodaj komentarz